grapecube

O nas

aboutgrapecube to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma działająca w szerokim spektrum możliwości branży IT. Naszym celem jest obsługa informatyczna oraz wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne i pomoc w problemach komputerowych zarówno dla firm, jak i gospodarstw domowych. Kompetencje zawodowe oraz doświadczenie i praktyka zdobyte na przestrzeni wieloletniej działalności na rynku teleinformatycznym pozwalają nam z powodzeniem realizować rozmaite projekty, w tym projekty innowacyjne.

Stosujemy elastyczne i niekonwencjonalne rozwiązania (techniczne, czasowe, finansowe), dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych zleceniodawców. Nie ograniczamy się do wyboru tylko jednego producenta sprzętu czy oprogramowania. Rozważamy wszelkie możliwości i wybieramy tę, która spełnia wymagania klienta i oferuje najlepszą jakość w rozsądnej cenie. Podejmujemy się realizacji nie tylko standardowych zleceń, ale również takich, które wymagają oryginalnego podejścia.

Naszą zaletą jest to, że wykonując powierzone nam zadanie, profesjonalnie łączymy własne pomysły z gotowymi i sprawdzonymi rozwiązaniami zgodnymi z najnowszymi standardami.

Świadczymy usługi głównie na terenie Podlasia. Projekty programistyczne, np. budowa stron, czy sklepów internetowych realizujemy na terenie całego kraju.