grapecube

Outsourcing IT

serviceOutsourcing jest nowoczesną strategią zarządzania, polegającą na oddaniu partnerom zewnętrznym zadań nie związanych bezpośrednio z podstawową działalnością firmy. Może ona dzięki temu skupić swoje zasoby i środki finansowe na obszarach, które stanowią podstawę jej działań. Pozwala to taniej i efektywniej realizować szereg zadań informatycznych niż robiłoby się to we własnym zakresie.

Zatrudnienie informatyka na pełen etat w małej firmie najczęściej nie ma uzasadnienia. Koszt doświadczonego specjalisty jest wysoki, a w małej firmie zwykle nie ma zapotrzebowania na jego pracę w pełnym wymiarze. Oferta kierowana jest do firm, w których utrzymanie etatu informatyka jest ekonomicznie nieuzasadnione, a potrzebują wykorzystania nowych technologii IT oraz profesjonalnego wsparcia merytorycznego i technicznego.

Doskonale rozumiemy problemy związane z informatyką i potrafimy je szybko rozwiązać. Wszelkie usługi wykonujemy w czasie dogodnym dla Państwa. Skupiamy się nie tylko na zagadnieniach sprzętowych, ale zapewniamy również obsługę kwestii związanych z promocją firmy w internecie.

Efektem współpracy jest możliwość koncentracji Państwa uwagi tylko na prowadzeniu działalności podporządkowując informatykę wymaganiom biznesu, a nie odwrotnie. Zyskacie Państwo spokój, bezpieczeństwo i dostęp do nowoczesnych i efektywnych rozwiązań IT przy zmniejszonym poziomie inwestycji i obniżeniu kosztów funkcjonowania.

Zakres proponowanych usług: